درباره هلدینگ Magic Lamp

ما بر پایه ی چند اصل هلدینگ چراغ جادو را بنا بنهادیم:
- دیروز، امروز، فردا ..
هلدینگ چراغ جادو بر این پایه استوار شد تا همواره در کنار شما باشد. جهت این امر مهم، شش استارت اپ پایه بنیانگذاری شد تا هرکدام آنها شما را در مقاطعی از زندگی یاری رسانند:

1- آزمون آنلاین:

یک کودک، درست از بدو تولد در حال یادگیری و آموزش است، و پس از طی چند صباحی، این آموزش رنگ و بویی آکادمیک تر به خود گرفته و سیستماتیک می شود. ما در روند تحصیل یک کودک در کنار او خواهیم بود و وی را تا کسب مدارک بالاتر همراهی خواهیم کرد.

2- استخدامیک:

یک کودک، زمانیکه دوران کودکی را طی کرده و به دوران نوجوانی پای میگذارد، احساس استقلال مالی، کم کم در وی شکل میگیرد، و به دنبال راهی خواهد بود تا این استقلال را کسب نماید.
ما با توجه به سوابق تحصیلی نوجوان و علایق شخصی او، رزومه ای قوی و حرفه ای را برایش فراهم می آوریم تا در روند انتخاب شغل به راحتی و با کمترین هزینه ی ممکن، به انتخاب مطلوب دست پیدا کند.

3- اسنپ فارکس:

یک جوان، چه زمانی که موفق به کسب حرفه ای مناسب شده باشد و چه موفق نشده باشد، همچنان به دنبال راهکاری می گردد تا با کمترین درآمد، بهترین و بیشترین بازه را داشته باشد.
ما در اسنپ فارکس مبالغ خرد و کلان شما را در بازار بورس و فارکس، هدفگذاری و هدایت میکنیم تا در زمانی معقول، پس انداز خود را چند برابر کنید.

4- دنج نشین:

دمی بیا و کنار من بنشین..
هر انسان، فارغ از دغدغه ی روزمره، نیازمند این خواهد بود تا به خود کمی استراحت داده و سوای از هیاهوهای روزانه، در محیطی که آنرا محیط امن خود میداند، به استراحت و تفریح بپردازد.
ما در دنج نشین این امکان را برای شما فراهم آوردیم.

5- تقویم آریایی:

تمدن و پیشینه ی هر شخص، شکل دهنده ی روحیات و خلق و خوی او نیز هست.
ما در این تقویم سعی کرده ایم پیشینه ی پرافتخار شخص را در کنار و همراه او داشته باشیم.

6- آب و هوا:

به مدرسه می روید، قرار کاری دارید، در حال قدم زدن و لذت بردن از طبیعت هستید، در همه حال نیازمند این خواهید بود که از شرایط آب و هوایی منطقه اطلاع داشته باشید.
ما در این استارت اپ، شما را در این امر یاری می رسانیم.

- اعتماد، شرط اول سرآغاز یک رابطه است.
همواره در جهت کسب اعتماد شما تلاش خواهیم کرد.
ما نه تنها میخواهیم یک رابطه را آغاز کنیم، بلکه در صدد حفظ آن نیز هستیم.
به ما بپیوندید و با ما باشید تا همراه شما باشیم.